Smoothie Owocowe

Mango

egzotycznie owocowa przyjemność, która dzięki soczystym i słodkim mango sprawi, że
nigdy nie będziesz mieć jej dosyć. Smoothie mango przygotowywane jak sorbet, stanowi idealne orzeźwienie w gorące letnie dni a w zimowe przypomina nam o zbliżającej się wiośnie i letnim czasie. Wzbogacone kostkami lodu, fantastycznie zmiksowane w Blendtecu, z zerową zawartością tłuszczu, bez laktozy i tylko z naturalnymi aromatami przekonuje od pierwszego łyka. 

Posmakuj i przekonaj się!

Smoothie podajemy w 300 ml. szklankach.

bananowe

to wyjątkowe, wspaniałe, oryginalne bananowe smoothie. Przygotowywane jak sorbet, w upalne dni zadba o orzeźwienie dla naszych Gości i jest smakowitą nowością w naszej karcie napojów. Bez sztucznych dodatków, wegańskie i bezglutenowe z natury, przekonuje od pierwszego łyka.
Posmakuj i przekonaj się!

Owoce Lata

wyjątkowy i zbalansowany mix z truskawek, wiśni, czarnych porzeczek, malin i jagód:
owocowy, orzeźwiający i po prostu pyszny. Przygotowywany jak sorbet, stanowi idealne
orzeźwienie w gorące letnie dni a w zimowe przypomina nam o zbliżającej się wiośnie i
letnim czasie. Smoothie owoce lata wzbogacone kostkami lodu, fantastycznie zmiksowane w Blendtecu, z zerową zawartością tłuszczu, bez laktozy i tylko z naturalnymi aromatami przekonuje od pierwszego łyka. 

Posmakuj i przekonaj się!

Smoothie podajemy w 300 ml. szklankach.

Zielone

pyszna kombinacja owoców i warzyw: mango, banan, jarmuż, szpinak, zielona herbata i imbir. Przygotowywane jak sorbet, stanowi idealne orzeźwienie w gorące, letnie dni. Z wysoką zawartością owoców i warzyw, bez tłuszczu, laktozy, glutenu i konserwantów przekonuje od pierwszego łyka. 

Spróbuj zielonego orzeźwienia!

Smoothie podajemy w 300 ml. szklankach

Truskawkowo - Malinowe.

Uczta dla oka i pokusa dla podniebienia, z pysznymi truskawkami i malinami, które zeswoim intensywnym kolorem, stanowią jedne z najpiękniejszych i najsmaczniejszych owoców lata. Przygotowywane jak sorbet, stanowi idealne orzeźwienie w gorące letnie dni a w zimowe przypomina nam o zbliżającej się wiośnie i letnim czasie. Wzbogacone kostkami lodu, fantastycznie zmiksowane w Blendtecu, z zerową zawartością tłuszczu, bez laktozy i tylko z naturalnymi aromatami przekonuje od pierwszego łyka.

Posmakuj i przekonaj się!

Smoothie podajemy w 300 ml. szklankach.

Truskawkowe

Uczta dla oka i pokusa dla podniebienia, z pysznymi truskawkami, które ze swym intensywnym kolorem, stanowią jedne z najpiękniejszych i najsmaczniejszych owoców lata. Przygotowywane jak sorbet, stanowi idealne orzeźwienie w gorące letnie dni a w zimowe przypomina nam o zbliżającej się wiośnie i letnim czasie. Wzbogacone kostkami lodu, fantastycznie zmiksowane w Blendtecu, z zerową zawartością tłuszczu, bez laktozy i tylko z naturalnymi aromatami przekonuje od pierwszego łyka.

Posmakuj i przekonaj się!

Smoothie podajemy w 300 ml. szklankach.