KANAPKI

CROISSANT Z BABCINEGO OGRODU

Kompozycja świeżo pieczonego croissanta z wędzoną szynką z dodatkiem sera pleśniowego, sałaty karbowanej, pomidora, cebuli i rukoli, a wszystko to okraszone wyśmienitą, gęstą konfiturą wiśniową.

Z DOMOWEGO ZAPIECKA

Kompozycja składająca się z bułki ziemniaczanej, starannie posmarowanej masłem, serkiem chrzanowym, wzbogacona sałatą karbowaną, ogórkiem kiszonym, a na wszystko to położony pasztet.

FIKUŚNA KANAPKA

Kompozycja składająca się z ciemnego pieczywa creapane minore, starannie posmarowana masłem, białym serkiem orzechowym, z dodatkiem ugotowanego buraka, na którym położony jest kozi ser. Wszystko wzbogacone jest rukolą i posypką z płatków migdałów wypalanych w naszym piecu.

CROISSANT ŚNIADANIOWY

Kompozycja świeżo pieczonego croissanta z wędzoną szynką z dodatkiem żółtego sera, sałaty karbowanej, pomidora, kukurydzy konserwowej oraz rukoli.

BAGIETKA NA HISZPAŃSKĄ NUTĘ

Kompozycja oparta na rogalu wieloziarnistym, starannie posmarowana masłem, białym serkiem z czosnkiem, wzbogacona sałatą karbowaną, oryginalną hiszpańską kiełbasą chorizo, serem mozzarella, suszonymi pomidorami oraz rukolą.

ZIEMNIACZANA JAJOWA

Kompozycja składająca się z bułki ziemniaczanej, starannie posmarowanej masłem, wzbogacona pastą jajeczną oraz rukolą.

HAMBURGER NYC

Kompozycja składająca się z bułki pszennej typu Brioche, starannie posmarowana masłem, wzbogacona sałatą karbowaną, na którą położony jest w chrupiącej panierce kotlet z piersi kurczaka, a wszystko to wzbogacają pomidory, sałatka szwedzka, cebula oraz sos duński.

SANDWICH PO CHŁOPSKU

Kompozycja składająca się z pieczywa typu paluch panini, staranie posmarowana masłem, wzbogacona sałatą karbowaną z dodatkiem żółtego sera, kiełbasy podsuszanej typu krakowska, pomidorów, cebuli oraz jalapeno. 

SANDWICH VEGE

Kompozycja składająca się z pieczywa typu paluch panini rustico z ziarnami, starannie posmarowana masłem, pesto, wzbogacona pomidorami, serem mozzarella, mixem zielonych i czarnych oliwek oraz rukolą. 

SANDWICH MIEJSKI OKRASZONY PIECZONĄ SZYNKĄ​

Kompozycja składająca się z pieczywa typu paluch panini, staranie posmarowana masłem, wzbogacona sałatą karbowaną z dodatkiem żółtego sera, ogórka, wędzonej szynki, pomidorów oraz cebuli. 

BUŁKA WYKWINTNA Z WIEJSKIE ZAGRODY ​

Kompozycja składająca się z ciemnej bułki typu creapane, starannie posmarowanej masłem, pastą pesto, wzbogaconą grillowaną piersią z kurczaka, serem mozzarella oraz rukolą.

CIABATA Z BIAŁYM SERKIEM I RZODKIEWKĄ​

Kompozycja składająca się z ciabaty, starannie posmarowanej masłem, wzbogaconej białym serem twarogowym z dodatkiem rzodkiewki.

CIABATA Z JAJKIEM I BEKONEM​

Kompozycja składająca się z ciabaty, starannie posmarowanej masłem, wzbogaconej żółtym serem, gotowanym jajkiem, majonezem  oraz szczypiorkiem.

CIABATA Z ŁOSOSIOWEJ ZATOKI​

Kompozycja składająca się z ciabaty, starannie posmarowanej masłem, wzbogaconej białym serkiem oraz plastrów łososia.